Giżycko

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

II SEMINARIUM SAMOOBRONY

Seminarium miało charakter ćwiczeń praktycznych, adresowane było do uczniów klas mundurowych Giżyckiej szkoły ZDZ. Możliwość treningu z wieloma mistrzami samoobrony i technik interwencyjnych dało im niepowtarzalną okazję do podnoszenia swoich umiejętności praktycznych na wyższy poziom profesjonalizmu.
Celem Seminarium było poznanie nowych technik z zakresu samoobrony, wymiana doświadczeń w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, podniesienie na wyższy poziom wyszkolenia indywidualnego i odporności psychicznej w sytuacjach trudnych, umiejętność stopniowania i doboru środków do zaistniałego zagrożenia.

Podczas Seminarium odbyła się rywalizacja sportowa. Reprezentanci wszystkich sześciu klas brali udział w zawodach z zakresu samoobrony. Duże wrażenie zrobił pokaz nieetatowej Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Przytułach Starych.Zaproszeni goście, prowadzący zajęcia instruktorzy, to znani na całym świecie "Nauczyciele - nauczycieli", którzy z wielkim zaangażowaniem i pasją dzielą się swoim doświadczeniem, od uczniów oczekując pokory oraz szacunku dla innych.
Dziękując mistrzom za profesjonalizm i poświęcony czas, zapraszamy również za rok, mając nadzieję, że takie zajęcia będą miały charakter cykliczny i na stałe wpiszą się w kalendarz Giżyckiej szkoły ZDZ.

17807622 657414114460243 1368737863756708798 o

GALERIA ZDJĘĆ